See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowego użytku dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowego użytku podzielona na 61 części szczegółowo opisanych w zał od 2.1 do 2.61
Vorherige Bekanntmachung: 287124-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Proteza naczyniowa do dializ
Beschreibung: Proteza naczyniowa do dializ szczegółowo opisana w zał. 2.21
Interne Kennung: część 21
Los: LOT-0022
Titel: Sprzęt do opasania żołądka
Beschreibung: Sprzęt do opasania żołądka szczegółowo opisany w zał. 2.22
Interne Kennung: część 22
Los: LOT-0023
Titel: Dreny do insuflacji
Beschreibung: Dreny do insuflacji szczegółowo opisane w zał. 2.23
Interne Kennung: część 23
Los: LOT-0024
Titel: Serwety, sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: Serwety, sprzęt medyczny jednorazowego użytku szczegółowo opisane w zał. 2.24
Interne Kennung: część 24
Los: LOT-0025
Titel: Osprzęt do kolumny Wolf
Beschreibung: Osprzęt do kolumny Wolf szczegółowo opisany w zał. 2.25
Interne Kennung: część 25
Los: LOT-0026
Titel: Proszek hemostatyczny do hamowania krwawienia
Beschreibung: Proszek hemostatyczny do hamowania krwawienia szczegółowo opisany w zał. 2.26
Interne Kennung: część 26
Los: LOT-0027
Titel: Sprzęt endoskopowy do badania żołądka i jelit
Beschreibung: Sprzęt endoskopowy do badania żołądka i jelit szczegółowo opisany w zał. 2.27
Interne Kennung: część 27
Los: LOT-0028
Titel: Cewniki PICC
Beschreibung: Cewniki szczegółowo opisane w zał. 2.28
Interne Kennung: część 28
Los: LOT-0029
Titel: Proteza samorozprężalna do przełyku
Beschreibung: Proteza samorozprężalna do przełyku szczegółowo opisana w zał. 2.29
Interne Kennung: część 29
Los: LOT-0030
Titel: Sprzęt do angioplastyki
Beschreibung: Sprzęt do angioplastyki szczegółowo opisany w zał. 2.30
Interne Kennung: część 30
Los: LOT-0031
Titel: Sprzęt endoskopowy 2
Beschreibung: Sprzęt endoskopowy szczegółowo opisany w zał. 2.31
Interne Kennung: część 31
Los: LOT-0032
Titel: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku 3
Beschreibung: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku szczegółowo opisany w zał. 2.32
Interne Kennung: część 32
Los: LOT-0033
Titel: Wkłady do wstrzykiwacza
Beschreibung: Wkłady do wstrzykiwacza szczegółowo opisane w zał. 2.33
Interne Kennung: część 33
Los: LOT-0034
Titel: Okulary do fototerapii dla noworodka
Beschreibung: Okulary do fototerapii dla noworodka szczegółowo opisane w zał. 2.34
Interne Kennung: część 34
Los: LOT-0035
Titel: Zestaw do opaskowania żylaków przełyku
Beschreibung: Zestaw do opaskowania żylaków przełyku szczegółowo opisany w zał. 2.35
Interne Kennung: część 35
Los: LOT-0036
Titel: Lancety alergologiczne
Beschreibung: Lancety alergologiczne szczegółowo opisane w zał. 2.36
Interne Kennung: część 36
Los: LOT-0037
Titel: Taśma do wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Beschreibung: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet szczegółowo opisana w zał. 2.37
Interne Kennung: część 37
Los: LOT-0038
Titel: Elektroda do monitorowania głębokości snu
Beschreibung: Elektroda do monitorowania głębokości snu szczegółowo opisana w zał. 2.38
Interne Kennung: część 38
Los: LOT-0039
Titel: Sprzęt endoskopowy 3
Beschreibung: Sprzęt endoskopowy szczegółowo opisany w zał. 2.39
Interne Kennung: część 39
Los: LOT-0040
Titel: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku 4
Beschreibung: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku szczegółowo opisany w zał. 2.40
Interne Kennung: część 40
Los: LOT-0041
Titel: Zgłębnik gastartostomijny mocowany w żołądku
Beschreibung: Zgłębnik gastartostomijny mocowany w żołądkt szczegółowo opisana w zał. 2.41
Interne Kennung: część 41