2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia rozvodov tepla v Bratislave – Vrakuňa
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na výstavbe, rekonštrukcii a modernizácii rozvodov tepla v Bratislave – mestskej časti Vrakuňa, a to v okruhoch Železničná, Čiližská, Bebravská a Rajčianska. Zákazka zahŕňa najmä vonkajšie teplovodné rozvody, odovzdávacie stanice tepla (OST) vrátane technológie, elektroinštaláciu a meranie a reguláciu (ELI a MaR), objektové rozvody, súvisiace stavebné konštrukcie, práce POV a sadové úpravy. Podrobný opis predmetu je popísaný v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45255400 Fertigungsarbeiten, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45262680 Schweißarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001