518142-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servicii de reparare și întreținere pentru vehiculele din parcul tehnic al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă ,,Crișana” al Judeţului Bihor
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de reparare și întreținere pentru vehiculele din parcul tehnic al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă ,,Crișana” al Judeţului Bihor
Beschreibung: Servicii de reparaţie și întreținere: 1. Autovehicule multimarcă cu masa maxim autorizată până la 3500 kg inclusiv (Lot I); 2. Remorci și semiremorci (Lot II); 3. Autovehicule multimarcă, cu masa maxim autorizată între 3501kg și 12.000 kg (Lot III); 4. Autovehicule/vehicule multimarcă, cu masa maxim autorizată peste 12.000 kg (Lot IV); Astfel pentru loturile I, III și IV se solicită efectuarea următoarele servicii: - reparaţii motoare; - reparaţii sistem transmisie, rulare, suspensie ; - reparaţii sistem frânare; - reparaţii sistem direcţie; - reparaţii sistem electric (climatizare, iluminat etc.); - reparaţii vopsitorie-tinichigerie; Lot II Remorci și semiremorci se solicită efectuarea următoarele servicii: - reparaţii sistem rulare; - reparaţii sistem frânare; - reparaţii sistem electric (iluminat etc.); - reparaţii vopsitorie-tinichigerie;
Interne Kennung: 4208447_1.434.635
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de reparații autovehicule cu masa maxim autorizată până la 3500 kg inclusiv
Beschreibung:  reparaţii motoare;  reparaţii sistem transmisie, rulare, suspensie ;  reparaţii sistem frânare;  reparaţii sistem direcţie;  reparaţii sistem electric (climatizare, iluminat etc.);  reparaţii vopsitorie-tinichigerie; Cantitate minimă acord cadru: 1 serviciu reparatie Cantitate maximă acord cadru: 242 servicii reparatie Cantitate minimă contract subsecvent :1 serviciu reparatie Cantitate maximă contract subsecvent: 50 servicii reparatie
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de reparații remorci și semiremorci:
Beschreibung:  reparaţii sistem rulare;  reparaţii sistem frânare;  reparaţii sistem electric (iluminat etc.);  reparaţii vopsitorie-tinichigerie; Cantitate minimă acord cadru: 1 serviciu reparatie Cantitate maximă acord cadru: 62 servicii reparatie Cantitate minimă contract subsecvent :1 serviciu reparatie Cantitate maximă contract subsecvent: 4 servicii reparatie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de reparații Autovehicule multimarcă, cu masa maxim autorizată între 3501 kg și 12.000 kg
Beschreibung:  reparaţii motoare;  reparaţii sistem transmisie, rulare, suspensie;  reparaţii sistem frânare;  reparaţii sistem direcţie;  reparaţii sistem electric (climatizare, iluminat etc.) ;  reparaţii vopsitorie-tinichigerie; Cantitate minimă acord cadru: 1 serviciu reparatie Cantitate maximă acord cadru: 102 servicii reparatie Cantitate minimă contract subsecvent :1 serviciu reparatie Cantitate maximă contract subsecvent: 14 servicii reparatie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de reparații autovehicule/vehicule multimarcă, cu masa maxim autorizată peste 12.000 kg
Beschreibung:  reparaţii motoare;  reparaţii sistem transmisie, rulare, suspensie;  reparaţii sistem frânare;  reparaţii sistem direcţie;  reparaţii sistem electric (climatizare, iluminat etc.) ;  reparaţii vopsitorie-tinichigerie; Cantitate minimă acord cadru: 1 serviciu reparatie Cantitate maximă acord cadru: 141 servicii reparatie Cantitate minimă contract subsecvent :1 serviciu reparatie Cantitate maximă contract subsecvent: 13 servicii reparatie
Interne Kennung: 4