See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie gospodarowania odpadami medycznymi, przemysłowymi i komunalnymi dla podmiotów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie gospodarowania odpadami medycznymi, przemysłowymi i komunalnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym ilości oraz miejsca i czas odbioru odpadów zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Formularz ofertowo – cenowy, oraz Załącznik nr 3 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 8/ZP/SZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Część 1
Beschreibung: Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje odbiór odpadów od Podmiotów leczniczych zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego, transport oraz ich zagospodarowanie i unieszkodliwienie zgodnie z przepisami ustawy o odpadach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym ilości oraz miejsca i czas odbioru odpadów zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Formularz ofertowo – cenowy, oraz Załącznik nr 3 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 1. Część 1
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część 2
Interne Kennung: 2. Część 2
Los: LOT-0004
Titel: 3. Część 3
Interne Kennung: 3. Część 3
Los: LOT-0005
Titel: 4. Część 4
Interne Kennung: 4. Część 4
Los: LOT-0006
Titel: 5. Część 5
Beschreibung: Zakres przedmiotowego zamówienia dla części 5 obejmuje odbiór odpadów komunalnych od Podmiotów leczniczych zlokalizowanych na terenie miasta Rzeszowa, w szczególności transport oraz ich zagospodarowanie zgodnie z przepisami ustawy o odpadach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym ilości, miejsca i czas odbioru odpadów, zapotrzebowane pojemniki na odpady oraz inne wymagania i dodatkowe informacje związane z realizacja przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Formularz ofertowo – cenowy, oraz Załącznik nr 3 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 5. Część 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zakres opcji wskazano w Załączniku nr 4 do SWZ (Formularz ofertowo- cenowy zamówienie w ramach opcji). 2) Usługi w ramach opcji realizowane będą zgodnie z warunkami umowy dotyczącymi zamówienia podstawowego. 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z opcji nie skorzysta. Wykonawca nie jest obowiązany do realizacji zakresu opcjonalnego w zakresie, w jakim zastrzeżone prawo opcji nie zostało uruchomione przez Zamawiającego zgodnie z zapisami umowy, jak również Wykonawca nie może domagać się jego realizacji.