2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikroskopu konfokalnego prostego wyposażonego w ultraczułe detektory spektralne i laser światła białego wraz z wyposażeniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu konfokalnego prostego wyposażonego w ultraczułe detektory spektralne i laser światła białego wraz z wyposażeniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tj. na ul. Strzeszyńską 34 w Poznaniu wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem i szkoleniem, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić: - szkolenie operacyjne i aplikacyjne, przeprowadzone przez specjalistę/inżyniera serwisu, nie później niż w terminie 14 dni po instalacji Urządzenia, - zaawansowane szkolenie aplikacyjne przeprowadzone przez specjalistę aplikacyjnego w wybranym przez Zamawiającego terminie, oraz zapewnić Wsparcie aplikacyjne przez cały okres używania systemu. Szkolenia uwzględniać będą wszystkie aspekty użytkowania począwszy od podstawowych operacji po szczegóły dotyczące konserwacji, rozwiązywania problemów i elementów oprogramowania Urządzenia. Szkolenie musi odbyć się w siedzibie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 373850-2026
Interne Kennung: ZP.242.2/ZZBR.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mikroskopu konfokalnego prostego wyposażonego w ultraczułe detektory spektralne i laser światła białego wraz z wyposażeniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tj. na ul. Strzeszyńską 34 w Poznaniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu konfokalnego prostego wyposażonego w ultraczułe detektory spektralne i laser światła białego wraz z wyposażeniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tj. na ul. Strzeszyńską 34 w Poznaniu wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem i szkoleniem, zwane dalej „Urządzeniem”, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić: - szkolenie operacyjne i aplikacyjne, przeprowadzone przez specjalistę/inżyniera serwisu, nie później niż w terminie 14 dni po instalacji Urządzenia, - zaawansowane szkolenie aplikacyjne przeprowadzone przez specjalistę aplikacyjnego w wybranym przez Zamawiającego terminie, oraz zapewnić Wsparcie aplikacyjne przez cały okres używania systemu. Szkolenia uwzględniać będą wszystkie aspekty użytkowania począwszy od podstawowych operacji po szczegóły dotyczące konserwacji, rozwiązywania problemów i elementów oprogramowania Urządzenia. Szkolenie musi odbyć się w siedzibie Zamawiającego.