518276-2026 - Ergebnis
Tschechien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit služby spočívající v provádění konkrétních projektových prací staveb pozemních komunikací a mostů včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.) ve vlastnictví Středočeského kraje, včetně výkonu inženýrské činnosti, technické pomoci a inženýrské i smluvní vypořádání staveb po realizaci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. DNS bude rozdělen na 2 části: • Projektové práce pozemních komunikací (dále jen „část 1“) Pozn.: včetně cyklostezek, P+R, parkovacích domů, tramvajových a trolejbusových tratí • Projektové práce mostů a inženýrských konstrukcí (dále jen „část 2“)
Interne KennungVZ-0214/00066001/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszavedení DNS
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71312000 Beratung im Hochbau, 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit služby spočívající v provádění konkrétních projektových prací staveb pozemních komunikací a mostů včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.) ve vlastnictví Středočeského kraje, včetně výkonu inženýrské činnosti, technické pomoci a inženýrské i smluvní vypořádání staveb po realizaci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. • Projektové práce pozemních komunikací (dále jen „část 1“) Pozn.: včetně cyklostezek, P+R, parkovacích domů, tramvajových a trolejbusových tratí
Interne KennungVZ-0214/00066001/2025 - silnice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau, 71312000 Beratung im Hochbau, 71313000 Umwelttechnische Beratung
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – projektové práce staveb pozemních komunikací ve vlastnictví Středočeského kraje“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit služby spočívající v provádění konkrétních projektových prací staveb pozemních komunikací a mostů včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.) ve vlastnictví Středočeského kraje, včetně výkonu inženýrské činnosti, technické pomoci a inženýrské i smluvní vypořádání staveb po realizaci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. • Projektové práce mostů a inženýrských konstrukcí (dále jen „část 2“)
Interne KennungVZ-0214/00066001/2025 - část 2