2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa kombajnu ścianowego dla eksploatacji ściany IV-E2 w pokładzie 712/1-2+713/1-2 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Rydułtowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dzierżawa kombajnu ścianowego dla eksploatacji ściany IV-E2 w pokładzie 712/1-2+713/1-2 wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Rydułtowy.
Vorherige Bekanntmachung: 199340-2026
Interne Kennung: 502501130
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość dni kalendarzowych dzierżawy 578 w tym gwarantowane 488 dni + opcja 90 dni - zgodnie z SWZ.