518318-2025 - Ergebnis
Tschechien – Aufzüge – Dodávka a montáž výtahu budova S2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a montáž výtahu budova S2
BeschreibungPředmětem zakázky je kompletní dodávka a montáž nového evakuačního, osobního výtahu s vyladěným mikroprocesorovým řízením v budově S2, včetně vybudování nové, nástupní stanice č. -1P v suterénu budovy (dále jen dílo). Součástí předmětu plnění je i poskytnutí záruky na dodanou technologii po dobu 60 měsíců na celé dodané zařízení a zajištění komplexního záručního servisu, jakož i „havarijního“ servisu zahrnujícího opravy a servis závad nespadajících do poskytnuté záruky, a to na základě servisní smlouvy (příloha 3 ZD).
Interne Kennung105/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001