2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa mięsa, drobiu i wędlin do jednostek CUL
Beschreibung: dostawa mięsa, drobiu i wędlin do jednostek CUL
Interne Kennung: 20/WA/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony, procedura jest opisana w SWZ i w ustawie Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: dostawy mięsa, drobiu i wędlin, część 1
Beschreibung: dostawy mięsa, drobiu i wędlin, część 1
Interne Kennung: Świnoujście
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, każdorazowo przedłużając okres obowiązywania Umowy o 3 miesiące, przy czym łączny czas przedłużenia nie może przekroczyć 6 miesięcy.
Los: LOT-0007
Titel: dostawy mięsa, drobiu i wędlin, część 2 - Jurata
Beschreibung: dostawy mięsa, drobiu i wędlin, część 2
Interne Kennung: Jurata
Los: LOT-0008
Titel: dostawy mięsa, drobiu i wędlin, część 3
Beschreibung: dostawy mięsa, drobiu i wędlin, część 3
Interne Kennung: Międzyzdroje i Dziwnów