518348-2025 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – Sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej i oleju napędowego do stacji paliw KSP oraz KGP.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej i oleju napędowego do stacji paliw KSP oraz KGP.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej i oleju napędowego do stacji paliw KSP oraz KGP, zwanych dalej „paliwami”. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2 zadania: 1) Zadanie nr 1 – Dostawy benzyny bezołowiowej (Pb 95); 2) Zadanie nr 2 – Dostawy oleju napędowego (ON). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – odpowiednio do zadania - zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ. 4. Zamawiający nie żąda w żadnym z zadań złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Termin wykonania zamówienia (dostaw) w każdym zadaniu: - w trybie normalnym – maksymalnie do 7 dni roboczych (zgodnie z ofertą Wykonawcy) od dnia przekazania zamówienia, o którym mowa w Rozdz. XIX § 2 ust. 1 SWZ, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -13.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy zgodnie z właściwymi przepisami oraz do jego rozładunku w miejscu wskazanym przez Zamawiającego; - w trybie pilnym - do 24 godzin, licząc od godziny złożenia zamówienia, o którym mowa w Rozdz. XIX § 2 ust. 1 SWZ w przypadku wystąpienia sytuacji wyjątkowych (takich jak na przykład: stan podwyższonej gotowości, zagrożenie atakami terrorystycznymi, imprezy masowe o wyjątkowym znaczeniu społecznym). 9. Termin związania ofertą w każdym zadaniu do dnia 16.11.2025r. 10. Zamawiający dokona zmian w umowie zgodnie z zapisem Rozdz. XIX SWZ. 11.Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. 12. Zamawiający będzie żądał w każdym zadaniu od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, wniesienia najpóźniej w dniu podpisania umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % wartości umowy, na zasadach opisanych w Rozdz. XV SWZ. 13. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 3)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej i oleju napędowego do stacji paliw KSP oraz KGP (Numer postępowania: WZP-1602/25/102/T 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy; 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy; 7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 8) posiada Pani/Pan: a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*; c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**; d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9) nie przysługuje Pani/Panu: a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b, c i f RODO. *Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z Ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników. **Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.
Interne KennungWZP-1602/25/102/T
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje w każdym zadaniu odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy benzyny bezołowiowej (Pb 95)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy benzyny bezołowiowej do stacji paliw KSP oraz KGP. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewiduje
LosLOT-0002
TitelDostawy oleju napędowego (ON).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego do stacji paliw KSP oraz KGP. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2