2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz Powstańców Warszawskich- usługi Taxi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przewóz Powstańców Warszawskich- usługi Taxi
Interne Kennung: ZP/JK/271/III-138/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zadanie ma charakter priorytetowy w związku z tym proszę o skrócenie terminu składania ofert do 15 dni, ze względu na Powstańców Warszawskich, którzy są grupą szczególnie uprzywilejowaną. Obecna umowa nr UMIA/PS/B/VI/3/10/160/2024-2025 z dnia 16 sierpnia 2024 roku, zawarta z AB Taxi Sp. z o.o. na świadczenie usług przewozowych Powstańcom Warszawskim (obowiązuje od 16 sierpnia 2024 r. do 31 października 2025 r. lub do wyczerpania wynagrodzenia. Istnieje ryzyko, że środki w ramach ww. umowy mogą się wyczerpać we wrześniu br. Wsparcie Powstańców Warszawskich ponadto stanowi jeden z punktów programu Prezydenta m.st. Warszawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY