2. Verfahren
Verfahren
Titel: Karácsonyi ajándékcsomagok beszerzése Szeged 2026
Beschreibung: „Karácsonyi ajándékcsomagok beszerzése Szegeden 2026.” adásvételi szerződés keretében a jelen felhívás 5. Rész cím alatt részletezettek szerint.
Interne Kennung: EKR001319882026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15897300 Lebensmittelpakete
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 5100 karácsonyi csomag összeállítása és leszállítása Szegeden, adásvételi szerződés keretében. A csomagban elhelyezendő termékek: A csomagban elhelyezendő termékek: - 1 csomag szaloncukor - 1 csomag háztartási keksz - 1 szörp - 1 doboz tea - 1 csomag kávé - 1 kg kristálycukor - 1 db sertésmájkrém - 1 db majonéz - 1 csomag vanília vagy csokoládé ízű pudingpor - 1 db töltött káposzta konzerv - 1 csomag ételízesítő - 1 l étolaj - 1 csomag szalvéta - 1 db löncshús - 1 tasak leves - 1 csomag tészta - 1 csomag mazsola - 1 csomag mák - 1 db halászlé - 1 csomag keménycukorka - 1 citromlé - 1 csomag lencse a terméklistában és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A csomagban elhelyezett termékeknek és azok csomagolásának épnek kell lennie. Azon termékek esetében, amelyeknél értelmezhető, ott az egyes termékeket a gyári kiszerelésű csomagolásukban kell a csomagban elhelyezni. Az egyes termékek lehetnek egy-egy áruházlánc saját márkás termékei. A tartós élelmiszerek szavatossági határideje a teljesítési határidőt követő 90 napnál kevesebb nem lehet. Fentieken túl minden egyes csomag tartalmát kell képeznie egy Ajánlatkérő által biztosított üdvözlőlapnak is. Az üdvözlőlapok a szerződéskötéskor kerülnek átadásra nyertes Ajánlattevő részére. Az üdvözlőlapokat a csomagokba nyertes Ajánlattevőnek kell belehelyeznie a csomagok összeállításakor. A terméklistában szereplő termékeket, valamint az üdvözlőlapot nyertes Ajánlattevőnek csomagonként egy nagyobb teherbírású füles, nejlon táskában, majd ezt követően Ajánlatkérő által biztosított kartondobozba kell csomagolnia. A kartondobozok lapra hajtott formában kerülnek átadásra nyertes Ajánlattevő részére a szerződéskötéskor. Opció: Ajánlatkérő jogosult az 5100 csomag és azok teljesítési helyszínekre történő leszállításának alapmennyiségén felül további legfeljebb 1000, a fenti leírásnak megfelelő csomag és azok leszállításának megrendelésére. Amennyiben Ajánlatkérő élni kíván ezen opciós jogával, úgy legkésőbb a szerződéskötés időpontjáig köteles azt jelezni nyertes Ajánlattevőnek, megjelölve, hogy az alapmennyiséget jelentő 5100 csomagon felül hány darab csomagot és azok leszállítását kívánja megrendelni. Teljesítési határidő: A nyertes Ajánlattevő a szerződéskötéstől számított 50 napon belül köteles az 5100 csomag összeállítására és teljesítési helyekre történő leszállítására. Amennyiben opció megrendelésére is sor kerül, úgy nyertes Ajánlattevőnek az opcióként megrendelt mennyiséget is a véghatáridőn belül kell leszállítania.
Interne Kennung: EKR001319882026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő jogosult az 5100 csomag és azok teljesítési helyszínekre történő leszállításának alapmennyiségén felül további legfeljebb 1000, a fenti leírásnak megfelelő csomag és azok leszállításának megrendelésére. Amennyiben Ajánlatkérő élni kíván ezen opciós jogával, úgy legkésőbb a szerződéskötés időpontjáig köteles azt jelezni nyertes Ajánlattevőnek, megjelölve, hogy az alapmennyiséget jelentő 5100 csomagon felül hány darab csomagot és azok leszállítását kívánja megrendelni. Amennyiben opció megrendelésére is sor kerül, úgy nyertes Ajánlattevőnek az opcióként megrendelt mennyiséget is a teljesítési határidőn belül kell leszállítania. Opciós jog alkalmazása esetén az ellenérték az ajánlattételi táblában szereplő egy csomagra eső nettó ajánlati árból kerül kiszámításra.