518407-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rozbudowa istniejącej sieci teleinformatycznej wraz z zakupem niezbędnych urządzeń aktywnych i pasywnych w pomieszczeniach CLM nieposiadających infrastruktury teleinformatycznej” Dofinansowanie projektu niekonkurencyjnego:,, Doposażenie Centrum Mukowiscydozy dla dzieci w Dziekanowie Leśnym’’ współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu:V (...)
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zamówienia jest rozbudowa istniejącej sieci teleinformatycznej wraz z zakupem niezbędnych urządzeń aktywnych i pasywnych w pomieszczeniach CLM nieposiadających infrastruktury teleinformatycznej. 2.Zamówienie podzielone jest na 3 następujące pakiety: Pakiet 1 Przełączniki zarządzalne 48 portów przeznaczone do montażu w szafach rack 19” z wyposażeniem wraz z instalacją i konfiguracją – 3 sztuki. Pakiet 2 Zasilacz awaryjny UPS przeznaczone do montażu w szafach rack 19” z wyposażeniem – 1 szt. Pakiet 3 Wykonanie instalacji sieci komputerowej. 3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt umowy. 5. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia: 608 397,92 zł brutto, w tym: Pakiet 1 – 390 000,00 zł Pakiet 2 – 22 000,00 zł Pakiet 3 – 196 397,92 zł 6. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego. 7. Przedmiot zamówienia wykonywany jest w ramach umowy nr FEMA 05.06-IP.01-06IH/24-00 o dofinansowanie projektu niekonkurencyjnego: ,, Doposażenie Centrum Mukowiscydozy dla dzieci w Dziekanowie Leśnym’’ współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu:V: ,, Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu’’ Działania: 5.6:,, Ochrona Zdrowia’’ programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021- 2027. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Zamawiający stosuje art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Vorherige Bekanntmachung386867-2026
Interne KennungDZ/9/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAdres strony prowadzonego postępowania oraz strony, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://szpitaldziekanow.pl. Link, pod którym w strefie publicznej opublikowano postępowanie: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl/pn/SPZOZDL/demand/290411/notice/public/details 2.Oferta wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami (tj. z Załącznikiem nr 2 do SWZ tj. Formularzem asortymentowo-cenowym, Załącznikiem nr 2.1 do SWZ tj. Opisem przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem parametrów wymaganych ) - musi być sporządzona i złożona zgodnie z zasadami wynikającymi z ustawy Pzp i określonymi w niniejszej SWZ. 3.Oferta, na którą składają się dokumenty wskazane w ust. 2 powyżej, musi być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym), zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp, przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy. 4.Dopuszcza się używanie w oświadczeniach, ofertach oraz innych dokumentach określeń obcojęzycznych w zakresie określonym w art. 11 ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim. 5.Zamawiający wymaga złożenia oferty wraz z załącznikami w postaci elektronicznej, w formantach określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 32410000 Lokales Netz, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 32421000 Netzverkabelung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzełączniki zarządzalne 48 portów przeznaczone do montażu w szafach rack 19” z wyposażeniem wraz z instalacją i konfiguracją – 3 sztuki.
BeschreibungPrzełączniki zarządzalne 48 portów przeznaczone do montażu w szafach rack 19” z wyposażeniem wraz z instalacją i konfiguracją – 3 sztuki.
Interne KennungPakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0002
TitelZasilacz awaryjny UPS przeznaczone do montażu w szafach rack 19” z wyposażeniem – 1 szt.
BeschreibungZasilacz awaryjny UPS przeznaczone do montażu w szafach rack 19” z wyposażeniem – 1 szt.
Interne KennungPakiet II
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
LosLOT-0003
TitelWykonanie instalacji sieci komputerowej.
BeschreibungWykonanie instalacji sieci komputerowej.
Interne KennungPakiet III
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 32421000 Netzverkabelung