See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego z Centrali i Oddziałów Terenowych RCKiK w Krakowie
Beschreibung: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego z Centrali i Oddziałów Terenowych RCKiK w Krakowie.
Vorherige Bekanntmachung: 700544-2025
Interne Kennung: ZP-27-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Kraków
Beschreibung: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego. Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Myślenice
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Nowy Targ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Zakopane
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Bochnia
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Nowy Sącz
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Limanowa
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Tarnów
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Gorlice
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Sucha Beskidzka
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Wadowice
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych metodą przekształcenia termicznego - Oświęcim
Interne Kennung: Część nr 12