2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej obsługi urządzeń drukujących użytkowanych w Sądzie Okręgowym w Warszawie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowej obsługi serwisowej urządzeń drukujących użytkowanych w Sądzie Okręgowym w Warszawie (lista urządzeń stanowi załącznik nr 1 i 2 do opisu przedmiotu zamówienia). 2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w dwóch etapach: 1) etap I – użyczenie przez Wykonawcę fabrycznie nowych urządzeń drukujących Typu 0, 2-6 (min. 147 szt. – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia) będących jego własnością na czas trwania umowy do następujących lokalizacji Zamawiającego: - al. „Solidarności” 127 w Warszawie, - ul. Czerniakowska 100 w Warszawie, - ul. Płocka 9 w Warszawie, - ul. Inflancka 4C w Warszawie, - ul. Zwierzyniecka 8a w Warszawie, - ul. Skierniewicka 21 w Warszawie, - ul. Kocjana 3 w Warszawie, - ul. Złota 81a w Warszawie, - ul. Przyokopowa 33 w Warszawie; oraz wdrożenie i uruchomienie oprogramowania do monitorowania stanu zużycia materiałów eksploatacyjnych w urządzeniach drukujących Wykonawcy, a także urządzeniach drukujących będących własnością Zamawiającego, jak również przeszkolenie pracowników Zamawiającego z obsługi oprogramowania; 2) etap II – świadczenie pełnej obsługi urządzeń drukujących będących własnością Zamawiającego oraz urządzeń drukujących Typu 0-6 (min. 147 szt. – max. 400 szt.) będących własnością Wykonawcy, tj. aktualizacja oprogramowania do rozliczania wydruków, przeglądy, naprawy, konserwacje oraz wymiana materiałów eksploatacyjnych, w tym m. in. tonerów, tuszów i części eksploatacyjnych w ww. lokalizacjach.
Interne Kennung: ZP/OI/12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten
5. Los
Los: LOT-0001