518473-2026 - Ergebnis
Slowenien – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – Mobilna RP v RTP 110/20 kV Črnomelj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilna RP v RTP 110/20 kV Črnomelj
Beschreibung: Naročnik Elektro Ljubljana d.d. vabi ponudnike k predložitvi pisne ponudbe za Mobilna RP v RTP 110/20 kV Črnomelj.
Interne Kennung: JN2026/017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je »Mobilna RP v RTP 110/20 kV Črnomelj« v obsegu in na način kot izhaja iz projektov za izvedbo (PZI): • 4479.7E01 – Načrt s področja elektrotehnike (elektromontažna dela) in • 4479.7G01 – Načrt s področja gradbeništva (gradbena in obrtniška dela), ter v skladu z opisi v ponudbenem predračunu. Ogled lokacije, kjer se izvajajo razpisana dela, je obvezen. Zaradi organizacije poteka ogleda lokacije, naj se ponudniki za ogled vnaprej prijavijo na elektronski naslov kontaktne osebe naročnika (gregor.fekonja@elektro-ljubljana.si). Najave ogledov so možne do 07. maja 2026. Ogledi so predvideni od 5. do 8. maja 2026.
Interne Kennung: 490857