518500-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Managementassistent Toeslagen - cluster MO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelManagementassistent Toeslagen - cluster MO
BeschreibungAls Managementassistent Toeslagen speel je een centrale rol in het ondersteunen van de werkzaamheden binnen Toeslagen010. Je zorgt voor structuur, overzicht en een professionele uitvoering van administratieve en organisatorische processen. In een dossier met grote maatschappelijke en politieke aandacht ben jij een betrouwbare schakel die het team vooruit helpt. Jouw functie
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000