See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie Bloku Operacyjnego wraz ze sterylizatornią WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczny sprzęt medyczny – część I
Beschreibung: Doposażenie Bloku Operacyjnego wraz ze sterylizatornią WSS w Czerwonej Górze w specjalistyczny sprzęt medyczny
Vorherige Bekanntmachung: 322169-2026
Interne Kennung: ZP-0921-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 3 LASER WYSOKOENERGETYCZNY 1 ZESTAW
Beschreibung: ZAKUP LASERA WYSOKOENERGETYCZNEGO
Interne Kennung: ZP-0921-2026-zad.3