See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de servicii de transport international de bagaje neinsotite
Beschreibung: Acord cadrul de transport internațional a bagajelor neînsoțite în regim ușă la ușă, pentru personalul Ministerului Apărării Naționale la plecare/sosire în/din misiune în afara României. Notă: Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18. În măsura în care solicitările au fost adresate în termenul de mai sus, autoritatea contractantă va răspunde la acestea în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit în anunțul de participare pentru depunerea ofertelor
Interne Kennung: 4193125_2024_PAAPD1466297
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: București - Bruxelles (Belgia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Bruxelles (Belgia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 21225 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 5675 kg
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: București - Mons (Belgia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Mons (Belgia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 13675 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 4975 kg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: București - Brussum (Olanda)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Brussum (Olanda). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 2050 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1050 kg
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: București - Sofia (Bulgaria)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Sofia (Bulgaria). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 2000 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 825 kg
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: București - Vyskov (Cehia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Vyskov (Cehia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: București - Tallin (Estonia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Tallin (Estonia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: București - Lille (Franța)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Lille (Franța). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: București - Strasbourg (Franța)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Strasbourg (Franța). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 700 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: București - Tbilisi (Georgia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Tbilisi (Georgia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: București - Geilenkirchen (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Geilenkirchen (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 4575 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1500 kg
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: București - Euskirchen (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Euskirchen (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: București - Ingolstadt (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Ingolstadt (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 675 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: București - Stuttgart (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Stuttgart (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 600 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 300 kg
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: București - Oberammergau (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Oberammergau (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 675 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: București - Pfullendorf (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Pfullendorf (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 50kg, cantitate maximă acord cadru: 150 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 100 kg
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: București - Ramstein (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Raimstein (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 1925 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 700 kg
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: București - Ulm (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Ulm (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 2725 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 850 kg
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: București - Kalkar (Germania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Kalkar (Germania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: București - Szekesfehervar (Ungaria)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Szekesfehervar (Ungaria). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 875 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 350 kg
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: București - Chania (Grecia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Chania (Grecia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: București - Salonic (Grecia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București-Salonic (Grecia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 700 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 350 kg
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: București - Poljce (Slovenia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Poljce (Slovenia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: București - Bratislava (Slovacia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Bratislava (Slovacia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: București - Grazzanise (Italia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Grazzanise (Italia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: București - Napoli (Italia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Napoli (Italia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 5650 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1575 kg
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: București - Motta di Livenza (Italia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Motta di Livenza (Italia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: București - Catania (Sigonella, Italia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Catania (Sigonella, Italia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 3200 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1300 kg
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: București - Solbiate Olona (Italia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Solbiate Olona (Italia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: București - Capellen (Luxemburg)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Capellen (Luxemburg). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: București - Yeovilton (Marea Britanie)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Yeovilton (Marea Britanie). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 500 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: București - Molesworth (Marea Britanie)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Molesworth (Marea Britanie). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 2100 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 875 kg
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: București - Innsworth (Marea Britanie)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Innsworth (Marea Britanie). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: București - Northwood (Marea Britanie)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Northwood (Marea Britanie). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 3750 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1175 kg
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: București - Stavanger (Norvegia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Stavanger (Norvegia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: București - Bydgoszcz (Polonia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Bydgoszcz (Polonia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 1325 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 500 kg
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: București - Szczecin (Polonia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Szczecin (Polonia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 1575 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 525 kg
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: București - Cracovia (Polonia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Cracovia (Polonia)). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: București - Monsanto (Portugalia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Monsanto (Portugalia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 375 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: BUCURESTI - LISABONA (PORTUGALIA)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta BUCURESTI - LISABONA (PORTUGALIA). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: București - Trencin (Slovacia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Trencin (Slovacia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: București - Manzanares (Spania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Manzanares (Spania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: București - Torejon (Spania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Torejon (Spania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 825 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 325 kg
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: București - Valencia (Spania)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Valencia (Spania). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 350 kg
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: București - New York (SUA)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - New York (SUA). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: București - Norfolk (SUA)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Norfolk (SUA). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 4500 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1400 kg
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: București -Tampa, Florida (SUA)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București -Tampa, Florida (SUA). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: București - Suffolk (SUA)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Suffolk (SUA). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: București -Ankara (Turcia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București -Ankara (Turcia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: București - Istanbul (Turcia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Istanbul (Turcia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 2050 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 850 kg
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: București - Elblag (Polonia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Elblag (Polonia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 1000 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 500 kg
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: București - Izmir (Turcia)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Izmir (Turcia). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 2600 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1375 kg
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: București - Viena (Austria)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Viena (Austria). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 1300 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 650 kg
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: București - Budapesta (Ungaria)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Budapesta (Ungaria). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: București - Papa (Ungaria)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Papa (Ungaria). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 2100 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 625 kg
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Bucuresti- Cumanovo (Macedonia de Nord)
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta București - Cumanovo (Macedonia de Nord). Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 1350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 500 kg
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Bruxelles (Belgia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Bruxelles (Belgia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 3950kg, cantitate maximă acord cadru: 13400 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 5350 kg
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Mons (Belgia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Mons (Belgia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 2900kg, cantitate maximă acord cadru: 8275 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 4675 kg
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Elblag (Polonia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Elblag (Polonia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 600kg, cantitate maximă acord cadru: 850 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 475 kg
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Cracovia (Polonia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Cracovia (Polonia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Bydgoszcz (Polonia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Bydgoszcz (Polonia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 500kg, cantitate maximă acord cadru: 825 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 325 kg
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Ramstein (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Ramstein (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 1200kg, cantitate maximă acord cadru: 2275 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 700 kg
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Salonic (Grecia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Salonic (Grecia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 450kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 350 kg
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Chorafakia CHANIA/Creta (Grecia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Chorafakia CHANIA/Creta (Grecia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 300kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Napoli (Italia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Napoli (Italia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 1300kg, cantitate maximă acord cadru: 3250 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1375 kg
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Solbiate, Olona (Italia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Solbiate, Olona (Italia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 450kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Grazzanise (Italia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Grazzanise (Italia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Catania, Sicilia, Sigonella, Vila Grande, Misterbianco (Italia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Catania, Sicilia, Sigonella, Vila Grande, Misterbianco (Italia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 350kg, cantitate maximă acord cadru: 675 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 500 kg
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Bratislava (Slovacia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Bratislava (Slovacia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Manzanares (Spania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Manzanares (Spania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Torejon (Spania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Torejon (Spania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 350kg, cantitate maximă acord cadru: 500 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Valencia (Spania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Valencia (Spania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 600kg, cantitate maximă acord cadru: 875 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 350 kg
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Capellen (Luxemburg) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Capellen (Luxemburg) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Molesworth (Marea Britanie) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Molesworth (Marea Britanie) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Northwood (Marea Britanie) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Northwood (Marea Britanie) - România. Cantitate minimă acord cadru: 1100kg, cantitate maximă acord cadru: 1375 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 875 kg
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Innsworth (Marea Britanie) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Innsworth (Marea Britanie) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Yeovilton (Marea Britanie) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Yeovilton (Marea Britanie) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Geilenkirchen (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Geilenkirchen (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 1150kg, cantitate maximă acord cadru: 1825 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1500 kg
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Ulm (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Ulm (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 1250kg, cantitate maximă acord cadru: 1550 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 700 kg
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Oberamergau (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Oberamergau (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 50kg, cantitate maximă acord cadru: 150 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 100 kg
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Euskirchen (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Euskirchen (Germania) - România.Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Pfullendorf (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Pfullendorf (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 50kg, cantitate maximă acord cadru: 150 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 100 kg
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Kalkar (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Kalkar (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 300kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Stuttgart (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Stuttgart (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 300 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Ingolstadt (Germania) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Ingolstadt (Germania) - România. Cantitate minimă acord cadru: 50kg, cantitate maximă acord cadru: 150 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 100 kg
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Viena (Austria) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Viena (Austria) - România. Cantitate minimă acord cadru: 300kg, cantitate maximă acord cadru: 1000 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 650 kg
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Szczecin (Polonia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Szczecin (Polonia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 300kg, cantitate maximă acord cadru: 700 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 350 kg
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Sofia (Bulgaria) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Sofia (Bulgaria) - România. Cantitate minimă acord cadru: 650kg, cantitate maximă acord cadru: 1175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 500 kg
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Brunssum (Olanda) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Brunssum (Olanda) - România. Cantitate minimă acord cadru: 900kg, cantitate maximă acord cadru: 1675 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 875 kg
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Trecin (Slovacia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Trecin (Slovacia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Poljce (Slovenia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Poljce (Slovenia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Cumanovo (Macedonia de Nord) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Cumanovo (Macedonia de Nord) - România. Cantitate minimă acord cadru: 600kg, cantitate maximă acord cadru: 1000 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 325 kg
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Lille (Franța) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Lille (Franța) - România. Cantitate minimă acord cadru: 450kg, cantitate maximă acord cadru: 525 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Strasbourg (Franța) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Strasbourg (Franța) - România . Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Norfolk (SUA) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Norfolk (SUA) - România. Cantitate minimă acord cadru: 1250kg, cantitate maximă acord cadru: 1875 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 700 kg
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Suffolk (SUA) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Suffolk (SUA) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Tampa (SUA) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Tampa (SUA) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: New York (SUA) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta New York (SUA) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Istambul (Turcia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Istambul (Turcia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 650kg, cantitate maximă acord cadru: 1050 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 700 kg
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Izmir (Turcia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Izmir (Turcia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 1550kg, cantitate maximă acord cadru: 2250 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 1375 kg
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Ankara (Turcia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Ankara (Turcia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Papa (Ungaria) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Papa (Ungaria) - România. Cantitate minimă acord cadru: 550kg, cantitate maximă acord cadru: 1600 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 625 kg
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Budapesta (Ungaria) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Budapesta (Ungaria) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Szekesfehevar (Ungaria) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Szekesfehevar (Ungaria) - România. Cantitate minimă acord cadru: 600kg, cantitate maximă acord cadru: 700 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Stavanger (Norvegia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Stavanger (Norvegia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Tbilisi (Georgia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Tbilisi (Georgia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 300kg, cantitate maximă acord cadru: 350 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 150 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 175 kg
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Roma (Italia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Roma (Italia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Lisabona (Portugalia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Lisabona (Portugalia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Monsanto (Portugalia) - România
Beschreibung: Servicii de transport internațional de bagaje neînsoțite, în regim ușă la ușă, pe ruta Monsanto (Portugalia) - România. Cantitate minimă acord cadru: 150kg, cantitate maximă acord cadru: 175 kg, cantitate minimă contract subsecvent: 50 kg, cantitate maximă contract subsecvent: 150 kg
Interne Kennung: 108