2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew i krzewów na terenie IZ Tarnowskie Góry w 2026 roku w rozbiciu na 5 zadań.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie wycinki drzew i krzewów na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach w 2026 r. z podziałem na 5 zadań. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie nr 1 (część) - wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Tarnowskie Góry usytuowanym wzdłuż linii: nr 127, nr 128, nr 130, nr 131, nr 132, nr 143, nr 144, nr 145, nr 161, nr 165, nr 182 i nr 892. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia objętego Zadaniem nr 1 zawarte zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie nr 2 (część) - wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Gliwice usytuowanym wzdłuż linii nr 132, nr 137, nr 141, nr 147, nr 149, nr 152, nr 153, nr 189, nr 199 i nr 711. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia objętego Zadaniem nr 2 zawarte zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zadanie nr 3 (część) - wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Herby Nowe usytuowanym wzdłuż linii nr 131, nr 146 i nr 181. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia objętego Zadaniem nr 3 zawarte zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Zadanie nr 4 (część) - wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Rybnik usytuowanym wzdłuż linii nr 140, nr 149, nr 157, nr 158, nr 159, nr 169, nr 173, nr 689, nr 957, nr 958 i nr 959 . Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia objętego Zadaniem nr 4 zawarte zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Zadanie nr 5 (część) - wykonanie prac na obszarze działania Sekcji Eksploatacji Racibórz usytuowanym wzdłuż linii nr 136, nr 137, nr 140, nr 151, nr 174, nr 680, nr 681, nr 682, nr 691 i nr 709. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia objętego Zadaniem nr 5 zawarte zostały w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00036/00040/26/P - cz. 5