See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala
Beschreibung: Predmet nabave je nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala za obvezne predmete za osnovne škole na području grada Vinkovaca, sukladno Troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: EVV-6/26-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0000