See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną część albo na wszystkie części zamówienia). Część nr 1 – Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - ul. Dr E. Warmińskiego 8 oraz BOK przy ul. Dr E. Warmińskiego 6; Część nr 2 – Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - ul. Igrzyskowa 2; Część nr 3 – Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Bydgoszcz przy ul. Kąpielowej 6; Część nr 4 – Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Chojnice przy ul. Sępoleńskiej 15; Część nr 5 – Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Nakło w Nakle nad Notecią przy ul. Nowej 41A; Część nr 6 – Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - BOK w Mogilnie przy ul. Obrońców Mogilna 3A; Część nr 7 –Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - Świecie przy ul. Wojska Polskiego 38A. 2. Zgodnie z zapisem art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące czynności składające się na usługę sprzątania, podczas realizacji zamówienia, zatrudnione były na podstawie umowy o pracę w całym okresie realizacji zamówienia. Szczegółowe zasady zatrudnienia określa wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. Wymóg zatrudnienia wskazanych powyżej osób na umowę o pracę dotyczy zarówno Wykonawcy, jak i podwykonawców, biorących udział w realizacji zamówienia. Ciężar udowodnienia spełnienia tego wymogu spoczywać będzie na Wykonawcy. 3. Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej w celu szczegółowego zapoznania się z miejscem realizacji przedmiotu zamówienia. Wniosek o przeprowadzenie wizji lokalnej należy przesłać na adres e-mail: Część 1 i 2 - marlena.brudnicka@operator.enea.pl Część 3 - beata.baranowska@operator.enea.pl Część 4 - Dawid.hapka@operator.enea.pl Część 5 - miroslawa.gill@operator.enea.pl Część 6 - ewa.gwiazda@operator.enea.pl Część 7- beata.kunowicz@operator.enea.pl 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi rozdział II SWZ. 5. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ust. 1. ustawy PZP, w prowadzonym postępowaniu, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w danej części, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 242072-2026
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - ul. Dr E. Warmińskiego 8 oraz BOK przy ul. Dr E. Warmińskiego 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - ul. Dr E. Warmińskiego 8 oraz BOK przy ul. Dr E. Warmińskiego 6. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - ul. Igrzyskowa 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - ul. Igrzyskowa 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Bydgoszcz przy ul. Kąpielowej 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Bydgoszcz przy ul. Kąpielowej 6. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - ul. Dr E. Warmińskiego 8 oraz BOK przy ul. Dr E. Warmińskiego 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Chojnice przy ul. Sępoleńskiej 15. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Nakło w Nakle nad Notecią przy ul. Nowej 41A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - RD Nakło w Nakle nad Notecią przy ul. Nowej 41A. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - BOK w Mogilnie przy ul. Obrońców Mogilna 3A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - BOK w Mogilnie przy ul. Obrońców Mogilna 3A. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026 - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - Świecie przy ul. Wojska Polskiego 38A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dozoru w budynkach jednostek organizacyjnych Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Bydgoszcz na okres 12 miesięcy od dnia 1.08.2026 r. - Świecie przy ul. Wojska Polskiego 38A. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00001266/2026 - część 7