518586-2026 - Ergebnis
Estland – Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft – Hingu - Riisipere 10 kV õhuliini liinikoridori hooldus- ja laiendustööde teostamine (JV00L9)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hingu - Riisipere 10 kV õhuliini liinikoridori hooldus- ja laiendustööde teostamine (JV00L9)
Beschreibung: Hingu - Riisipere 10 kV nimipingega õhuliini kaitsevööndis kasvava võsa ehk põõsaste ja kuni 8 cm rinnasdiameetriga puude raiumine, õhuliini kaitsevööndis kasvavate üle 8 cm rinnasdiameetriga puude raiumine ning ümarmaterjali ja raiejäätmete kokkuvedu vastavalt hanke alusdokumentides sätestatud tingimustele ja nõuetele. Töö teostamise tähtaeg 120 kalendripäeva lepingu sõlmimisest. Hankija võib hankelepingu sõlmida enne või peale üldandmetes avaldatud lepingu kestuse eeldatavat alguskuupäeva. Lepingu täitmise tähtaeg sellest ei muutu. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312978-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
Los: LOT-0000