2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków, w których funkcjonuje Urząd Miasta Kielce, przez czas nieokreślony od dnia 01.01.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła dla budynków przy Rynku 1, ul. Strycharskiej 6 i ul. Młodej 28, w których funkcjonuje Urząd Miasta Kielce, od 2026 roku na czas nieokreślony. Energia cieplna dostarczana będzie z sieci ciepłowniczej w ilości wynikającej z zamówionej mocy, tj. łącznie 0,644635 [MW], w tym dla budynku przy: a) Rynku 1 – moc w ilości 0,339317 [MW] do ogrzewania pomieszczeń, b) ul. Strycharskiej 6 – moc w ilości 0,177140 [MW] do ogrzewania pomieszczeń i w ilości 0,053670 [MW] dla podgrzewania wody użytkowej, c) ul. Młodej 28 – moc w ilości 0,074508 [WM] do ogrzewania pomieszczeń. Dostarczanie energii cieplnej do ogrzewania pomieszczeń będzie sezonowe, a dla podgrzewania wody użytkowej całoroczne z przerwą na czas trwania remontu sieci ciepłowniczej. Podstawą rozliczenia za sprzedaż ciepła będzie faktyczna ilość ciepła pobrana przez Zamawiającego.
Interne Kennung: AK-IV.271.70.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków, w których funkcjonuje Urząd Miasta Kielce, od 2026 roku na czas nieokreślony