2. Verfahren
Verfahren
Titel: Barlaeus Gymnasium schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: Schoonmaakdiensten en glasbewassing in het gebouw van Barlaeus Gymnasium te Amsterdam, waarbij de voorwerker in dienst is van opdrachtgever. Ca. € 100K per jaar
Interne Kennung: EX-000806-FJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Barlaeus Gymnasium
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing in het gebouw van Barlaeus Gymnasium te Amsterdam, waarbij de voorwerker in dienst is van opdrachtgever. Ca. € 100K per jaar.
Interne Kennung: 1