See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PAŽENGUSIO ŪKININKAVIMO MOKYMŲ PASLAUGŲ PIRKIMAS
Beschreibung: NMA ketina pažengusio ūkininkavimo mokymus – modernios technologijos, inovacijos ir tvarumas paramos administravime. Orientacinis dalyvių skaičius – 250 dalyvių (mokymų grupėje dalyvaus apie 50 dalyvių). Vienos grupės mokymai turės vykti 3 darbo dienas (trukmė 8+8+8 akademinės valandos) . Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Paslaugų teikimo terminai: nuo sutarties pasirašymo ir iki 2027 m. gruodžio 15 d.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0