518659-2026 - Ergebnis
Polen – Computerserver – Zakup i dostawa sprzętu oraz oprogramowania do zapewnienia bezpiecznych połączeń do Internetu dla pracowników (WEB-Proxy).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu oraz oprogramowania do zapewnienia bezpiecznych połączeń do Internetu dla pracowników (WEB-Proxy).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz oprogramowania do zapewnienia bezpiecznych połączeń do Internetu dla pracowników (WEB-Proxy). 2. W ramach przedmiotu Umowy Wykonawca zobowiązuje się na rzecz Zamawiającego do: 1) dostarczenia Urządzeń wraz z Oprogramowaniem; 2) dostarczenia innego niezbędnego oprogramowania wraz z licencjami (na okres co najmniej 60 miesięcy) lub innych niezbędnych licencji (na okres co najmniej 60 miesięcy); 3) przeprowadzenia warsztatów dla pracowników Zamawiającego (administratorów); 4) dostarczenia voucher’ów na szkolenia; 5) wykonania Dokumentacji Projektowej; 6) przeniesienia autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Projektowej; 7) wykonania wdrożenia Systemu w Infrastrukturze Zamawiającego, obejmującego instalację, konfigurację Urządzeń i oprogramowania, a także przeprowadzenie migracji i wykonanie testów akceptacyjnych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Zasady wykonania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung179367-2026
Interne KennungBZ.26.579.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt. 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl Zamawiający informuje, że na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4 PZP, odrzuci ofertę, w której udział produktów, w tym wykorzystywanego oprogramowania, pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. Przy ustalaniu, czy produkt pochodzi z danego państwa, Zamawiający stosował będzie zasady przewidziane przez obowiązujące przepisy prawa, tzn. art. 60 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 952/2013 ustanawiającego unijny kodeks celny (Dz.U.UE.L.2013.269.1 z dnia 10 października 2013 r.), w brzmieniu: 1) Towar całkowicie uzyskany w danym kraju lub na danym terytorium uznawany jest za pochodzący z tego kraju lub terytorium; 2) Towar, w produkcję którego zaangażowane są więcej niż jeden kraj lub więcej niż jedno terytorium, uznaje się za pochodzący z kraju lub terytorium, w którym towar ten został poddany ostatniemu istotnemu, ekonomicznie uzasadnionemu przetwarzaniu lub obróbce, w przedsiębiorstwie przystosowanym do tego celu, co spowodowało wytworzenie nowego produktu lub stanowiło istotny etap wytwarzania. Wykonawca oświadcza w ofercie, czy udział oferowanych produktów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, przekracza 50%. W celu uniknięcia wątpliwości Zamawiający informuje, że ustalenie tej okoliczności możliwe jest również w oparciu o informacje i dowody inne niż oświadczenie wykonawcy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 PZP.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001