518680-2026 - Wettbewerb
Lettland – Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor – Fitobentosa un makroskopisko aļģu analīze, metodika un ekoloģiskās kvalitātes novērtēšana 2026.–2028. gadam
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fitobentosa un makroskopisko aļģu analīze, metodika un ekoloģiskās kvalitātes novērtēšana 2026.–2028. gadam
Beschreibung: Fitobentosa un makroskopisko aļģu analīze, metodika un ekoloģiskās kvalitātes novērtēšana 2026.–2028. gadam
Interne Kennung: VSIA LVĢMC 2026/_19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Upju un ezeru fitobentosa paraugu laboratoriskā apstrāde, ezeru fitobentosa analīze un ekoloģiskās kvalitātes novērtēšana 2026.-2028.gadam
Los: LOT-0002
Titel: Makroskopisko aļģu un fitobentosa analīze un ekoloģiskās kvalitātes novērtēšana upēs 2026.-2028.gadam
Los: LOT-0003
Titel: Metodes uzraudzība, ezeru fitobentosa paraugu laboratoriskā apstrāde, analīze un ekoloģiskās kvalitātes novērtēšana 2026.-2028.gadam