See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EOA Eind op weg communicatiestrategie en campagne
Beschreibung: Met deze opdracht bouwt de gemeente Eindhoven voort op de bestaande campagne www.eindopweg.nl en zet zij in op een krachtige doorontwikkeling. Communicatie wordt hierbij ingezet als strategisch middel om jongeren te bereiken, te betrekken en in beweging te brengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000