2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji do nieruchomości będących w zasobie OReg AMW Gdynia wraz z odkupem energii wytworzonej za pomocą instalacji fotowoltaicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji do nieruchomości będących w zasobie OReg AMW Gdynia wraz z odkupem energii wytworzonej za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty częściowej na wybraną część zamówienia.
Interne Kennung: DZP-OG.2610.261.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej do nieruchomości w m. Gdańsk,Gdynia,Hel, Malbork,Siemirowice,Darłowo,Czarne,Ustka,Lębork,Pruszcz Gd.,Redzikowo,Rozewie,Słupsk,Smołdzino,Wejherowo,Władysławowo oraz odkup całości energii elektr. niewykorzystanej na potrzeby własne wytw.za pomocą instalacji fotowoltaicznej z PPE zlok.w Gdyni i Pruszczu Gd
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej do nieruchomości zlokalizowanych w m. Gdańsk, Gdynia, Hel, Malbork, Siemirowice, Darłowo, Czarne, Ustka, Lębork, Pruszcz Gdański, Redzikowo, Rozewie, Słupsk, Smołdzino, Wejherowo, Władysławowo oraz odkup całości energii elektrycznej niewykorzystanej na potrzeby własne wytworzonej za pomocą instalacji fotowoltaicznej z PPE zlokalizowanych w Gdyni i Pruszczu Gdańskim. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji dla części 1 zamówienia na warunkach szczegółowo określonych w Istotnych dla stron Postanowieniach Umowy.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystania z prawa opcji dla części 1 zamówienia. 1) Przewiduje się skorzystanie z prawa opcji na warunkach szczegółowo określonych w Istotnych dla stron Postanowieniach Umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy, Zamawiający jest uprawniony do: a) włączenia do umowy kolejnych PPE, w następujących ilościach: - w grupie taryfowej G11: 25 punktów, - w grupie taryfowej C11: 3 punkty b) zwiększenia ilości dostarczonej energii elektrycznej w stosunku do zamówienia podstawowego w przewidywanych ilościach: - w grupie taryfowej G11: 30.600 kWh, - w grupie taryfowej C11: 12.600 kWh. 2) Okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający będzie korzystał z prawa opcji sukcesywnie, w przypadku pozyskania nowych nieruchomości bądź przygotowania lokali do zasiedlenia i konieczności zapewnienia dostawy energii elektrycznej. a) Zamawiający gwarantuje udzielenie zamówienia podstawowego, natomiast z prawa opcji Zamawiający może nie skorzystać, skorzystać w całości lub w części. b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. c) Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. d) Zamówienie realizowane w ramach opcji podlega zasadom realizacji jak dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej do nieruchomości zlokalizowanych w m. Chojnice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej do nieruchomości zlokalizowanych w m. Chojnice
Interne Kennung: Część 2