2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dokumentace pro povolení záměru stavby č. 9567 Radlická radiála JZM - Smíchov; v úseku MÚK Bucharova – MÚK Jinonice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména připravit dokumentaci pro povolení záměru a zajistit povolení záměru pro stavbu č. 9567 Radlická radiála JZM - Smíchov; v úseku MÚK Bucharova – MÚK Jinonice, včetně zajištění inženýrské činnosti, včetně dokumentace pro hodnocení vlivů stavby na životní prostředí dle zákona č. 100/2001 Sb., přičemž hodnocení vlivů stavby na životní prostředí dle zákona č. 100/2001 Sb. bude provedeno pro úsek MÚK Bucharova – MÚK Zlíchov, a včetně provedení podrobného geotechnického průzkumu.
Interne Kennung: INV/OR/0009/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opční právo Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhrazuje opční právo na poskytnutí nových služeb spočívajících ve zpracování projektové dokumentace a souvisejících činností pro navazující úsek stavby MÚK Jinonice – MÚK Zlíchov (dále jen „nové služby“). Nové služby mohou zahrnovat zejména (orientační výčet); a) zpracování dokumentace pro povolení záměru (DPZ), b) zpracování zadávací dokumentace pro výběr zhotovitele pokračování podrobného geologického průzkumu pro tunel Radlice, c) provedení doplňkového geotechnického průzkumu (po GTP), d) výkon inženýrské činnosti, e) zpracování videokompozice a vizualizací, f) poskytování technické pomoci, g) výkon dozoru projektanta, h) a další související projektové a konzultační činnosti nezbytné pro přípravu a realizaci navazující části stavby. Zadavatel je oprávněn opční právo využít za předpokladu, že; a) nové služby spočívají v obdobných službách jako plnění podle této veřejné zakázky, b) potřeba jejich zadání vznikne v souvislosti s přípravou a realizací navazující části stavby tvořící funkční celek s předmětem této veřejné zakázky, c) nové služby budou zadány v souladu s § 66 ZZVZ formou jednacího řízení bez uveřejnění. Předpokládaná hodnota nových služeb nepřekročí 30 % předpokládané hodnoty původní veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn opční právo využít ve lhůtě do 3 let od uzavření Smlouvy. Rozsah a konkrétní obsah nových služeb, včetně termínů plnění a ceny, budou sjednány v rámci jednacího řízení bez uveřejnění a následně upraveny dodatkem ke Smlouvě. Při stanovení ceny nových služeb bude vycházeno z cenové úrovně a jednotkových cen nabídky dodavatele podané v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku, s přihlédnutím ke konkrétním podmínkám a rozsahu nových služeb. Cena za službu musí být přiměřená a nesmí představovat nepřiměřené navýšení oproti původní nabídce. Zadavatel není povinen opční právo využít.