2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien van wegbermen 2026-2029
Beschreibung: Het maaien van wegbermen op het grondgebied van de stad Dendermonde zoals aangeduid op bijgevoegde plannen en op dienstbevel. Exclusiviteit: De aanbestedende overheid zal al naargelang haar behoeften bestellingen plaatsen in het kader van deze overheidsopdracht. Deze overheidsopdracht verleent geen exclusiviteitsrecht in hoofde van de dienstverlener. Ten allen tijde kan de aanbestedende overheid bepaalde aantallen schrappen of toevoegen aan de opdracht. Extra werken worden verrekend binnen de door de opdrachtnemer opgegeven eenheidsprijzen binnen de meetstaat.
Interne Kennung: PPP005-2595/5193/2026.03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026.03_1