See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior planner - cluster SB
Beschreibung: Jij zorgt dat routes, mensen en materieel precies op het juiste moment samenkomen. Met scherpe blik op data en gevoel voor de praktijk houd je de operatie in beweging en voorkom je ruis voordat die ontstaat. Je brengt structuur in dynamiek, ziet kansen waar anderen knelpunten zien en tilt de uitvoering naar een hoger niveau.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000