See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare si instalare radar dirijare aeronave cu sistem IFF integrat
Beschreibung: Acord cadru pentru „Furnizare si instalare radar dirijare aeronave cu sistem IFF integrat”
Interne Kennung: AN21076/26.09.2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35722000 Radar
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: „Furnizare și instalare radar dirijare aeronave cu sistem IFF integrat”- 4 cpl. Nr. crt. Denumire produs/serviciu Cantitate 1 Furnizare și instalare Radar dirijare aeronave cu sistem IFF integrat Fregata ”Regele Ferdinand” - 221 1 cpl 2 Furnizare și instalare Radar dirijare aeronave cu sistem IFF integrat Fregata ”Regina Maria” - 222 1 cpl 3 Furnizare și instalare Radar dirijare aeronave cu sistem IFF integrat Fregata ”Mărășești” - 111 1 cpl 4 Furnizare și instalare Radar dirijare aeronave cu sistem IFF integrat la aerodrom Tuzla 1 cpl Cantitate maximă estimată acord-cadru: 4 cpl.; Cantitate minimă estimată acord-cadru: 1 cpl.; Cantitate maximă estimată contract-subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 2 cpl.; Valoare maximă estimată un contract-subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 57.322.825,00 lei, fără TVA; Cantitate minimă estimată contract-subsecvent (cel mai mic contract subsecvent): 1 cpl.; Valoare minimă estimată un contract-subsecvent (cel mai mic contract subsecvent): 28.661.412,50 lei, fără TVA
Interne Kennung: 1