518732-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych ZP/63/ZCO/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych ZP/63/ZCO/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów leczniczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia muszą być zgodne z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie. 4. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać deklarację CE – dotyczy Pakietów nr 5 i 6. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 6. Przedmiot zamówienia został określony ilościowo w oparciu o porcje jakimi są: tuby, butelki ampułki, fiolki, tabletki itp. Wykonawca przedstawia produkty lecznicze, których opakowania zbiorcze nie przekraczają 100 szt. oraz wyklucza się do wyceny produkty lecznicze tzw. opakowania szpitalne – paki. 7. Zamawiający dopuszcza zamianę równoważnych postaci leku np.: Roztwór do infuzji, roztwór do wstrzykiwań, koncentrat do przygotowywania roztworu do wstrzykiwań lub tabletki, tabletki powlekane, kapsułki. 8. Produkty lecznicze o różnych dawkach w obrębie pakietu muszą stanowić jeden produkt tzn. pochodzić od jednego producenta, ponieważ tylko to pozwala na łączenie leków w ramach tej samej substancji leczniczej – dotyczy Pakietu nr 25. 9. Zamawiający wymaga, aby zaoferowane leki znajdowały się na liście leków refundowanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia aktualnej na dzień składania ofert, a zaoferowana cena nie może przekroczyć wysokości limitu finansowania danej substancji czynnej - dla danego leku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelAprepitantum
BeschreibungAprepitantum
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelGR D - LEKI STOSOWANE W DERMATOLOGII
BeschreibungGR D - LEKI STOSOWANE W DERMATOLOGII
LosLOT-0003
TitelGR G - UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY, HORMONY PŁCIOWE 1
BeschreibungGR G - UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY, HORMONY PŁCIOWE 1
LosLOT-0004
TitelGR G - UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY, HORMONY PŁCIOWE 2
BeschreibungGR G - UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY, HORMONY PŁCIOWE 2
LosLOT-0005
Titelpreparaty inne 2
Beschreibungpreparaty inne 2
LosLOT-0006
LosLOT-0007
TitelIndygotyna
BeschreibungIndygotyna
LosLOT-0008
TitelZieleń indocyjaninowa
BeschreibungZieleń indocyjaninowa
LosLOT-0009
TitelInsulina
BeschreibungInsulina
LosLOT-0010
LosLOT-0011
LosLOT-0012
LosLOT-0013
LosLOT-0014
LosLOT-0015
LosLOT-0016
LosLOT-0017
LosLOT-0018
LosLOT-0019
LosLOT-0020
TitelDostawa dabigatranu
BeschreibungDostawa dabigatranu
LosLOT-0021
TitelSzczepionki i immunoglobuliny
BeschreibungSzczepionki i immunoglobuliny
LosLOT-0022
Titeldostawa Risperidonu w postaci injekcji
Beschreibungdostawa Risperidonu w postaci injekcji
LosLOT-0023
TitelDostawa leków p/pasożytniczych
BeschreibungDostawa leków p/pasożytniczych
LosLOT-0024
TitelMensum
BeschreibungMensum
LosLOT-0025
TitelAbemacyclib
BeschreibungAbemacyclib
LosLOT-0026
TitelRibociclib
BeschreibungRibociclib
LosLOT-0027
TitelDarolutamid
BeschreibungDarolutamid
LosLOT-0028
TitelBłękit metylenowy
BeschreibungBłękit metylenowy