See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.przy ul. Stępińskiej 19/25 w Warszawie, według opisu przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o