See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup mediálního prostoru – OOH
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup mediálního prostoru v nosičích reklamy - OOH, v jehož rámci budou zadavateli rovněž poskytovány marketingové služby týkající se plánování mediálních reklamních kampaní, nákupu mediálního reklamního prostoru, monitoringu mediálních aktivit konkurence, tj. služeb nezbytných pro realizaci marketingových kampaní v souladu s konkrétními požadavky zadavatele. Mediální prostor OOH je forma reklamy, která působí mimo domov cílové skupiny a zahrnuje outdoorovou reklamu (venkovní - billboardy, bigboardy, velkoplošné digitální zobrazovače, CLV a digitální CLV v ulicích) a indoorovou reklamu (vnitřní – CLV a digitální CLV ve vestibulech nádraží, metra a nákupních centrech).
Interne Kennung: 2500861
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79342000 Marketing, 79341100 Werbeberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup mediálního prostoru - OOH