See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja, eksploatacja i utrzymanie oświetlenia ulicznego, iluminacji, kanałów technologicznych, urządzeń obsługi pasa drogowego oraz punktów poboru energii do celów okazjonalnych na terenie miasta Kielce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Konserwacja, eksploatacja i utrzymanie oświetlenia ulicznego, iluminacji, kanałów technologicznych, urządzeń obsługi pasa drogowego oraz punktów poboru energii do celów okazjonalnych na terenie miasta Kielce Zakres zamówienia obejmuje wykonywanie usługi polegającej na prowadzeniu prac konserwacji, eksploatacji i utrzymania: urządzeń oświetlenia dróg, placów, iluminacji obiektów, kanałów technologicznych, urządzeń obsługi pasa drogowego oraz punktów poboru na terenie miasta Kielce, z najwyższą starannością, zgodnie z umową, instrukcją i zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz obowiązującymi normami i przepisami.
Vorherige Bekanntmachung: 329157-2025
Interne Kennung: WZP.26.1.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Konserwacja, eksploatacja i utrzymanie oświetlenia ulicznego, iluminacji, kanałów technologicznych, urządzeń obsługi pasa drogowego oraz punktów poboru energii do celów okazjonalnych na terenie miasta Kielce
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Konserwacja, eksploatacja i utrzymanie oświetlenia ulicznego, iluminacji, kanałów technologicznych, urządzeń obsługi pasa drogowego oraz punktów poboru energii do celów okazjonalnych na terenie miasta Kielce Zakres zamówienia obejmuje wykonywanie usługi polegającej na prowadzeniu prac konserwacji, eksploatacji i utrzymania: urządzeń oświetlenia dróg, placów, iluminacji obiektów, kanałów technologicznych, urządzeń obsługi pasa drogowego oraz punktów poboru na terenie miasta Kielce, z najwyższą starannością, zgodnie z umową, instrukcją i zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz obowiązującymi normami i przepisami.
Interne Kennung: WZP.26.1.23.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör