518814-2026 - Wettbewerb
Polen – Reisebusse – Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Klonowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Klonowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego autobusu na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Klonowa zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne KennungFZW.271.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121500 Reisebusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i zakup fabrycznie nowego autobusu a potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Klonowa. a potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę
Interne KennungFZW.271.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse