518825-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Antineoplastische Mittel – ACORD CADRU ACHIZITIE MEDICAMENTE ONCOLOGICE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU ACHIZITIE MEDICAMENTE ONCOLOGICE
Beschreibung: Achizitie de medicamente oncologice din Programul National de oncologie si Programul Cost-Volum. Ofertele pot fi depuse pentru unul sau mai multe loturi.
Interne Kennung: 16658844_2026_PAAPD1631381
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PEMETREXEDUM
Beschreibung: PEMETREXEDUM 500mg PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. CUTIE X 1 FLAC. PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. - 100 fl cant max contract subsecvent
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: TRASTUZUMABUM
Beschreibung: furnizare medicamente din programul national de oncologie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CETUXIMABUM
Beschreibung: furnizare medicamente necesare in cadrul Programul National de Oncologie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AVELUMABUM
Beschreibung: Furnizare medicamente din Programul National de Oncologie
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: TREMELIMUMABUM
Interne Kennung: 5