2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 68 kursów zawodowych oraz 12 szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach
Beschreibung: Przeprowadzenie 68 kursów zawodowych oraz 12 szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Celem realizacji usługi jest uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników kursów potwierdzonych wydaniem odpowiednich zaświadczeń, potrzebnych do wykonywania pracy i ułatwiających powrót na rynek pracy po zakończeniu kary pozbawienia wolności.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 – łącznie 45 grup
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 – łącznie 8 grup
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3 – łącznie 27 grup