2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datové uložiště IDR eIDAS III.
Beschreibung: Předmět zakázky zahrnuje rozšíření datového úložiště eIDAS, pořízení modulů pro zajištění potřebných funkcionalit, včetně potřebných licencí, dále dodávku diskových polí, implementaci řešení, testování DRP, penetrační testy, záruku na dobu 24 měsíců, servis, maitenance a podporu po dobu 60 měsíců (5 let). Zadavatel požaduje implementaci důvěryhodného datového uložiště umožňující bezpečné a ověřitelné uchování a odesílání elektronických dokumentů do Národního zdravotnického informačního systému v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 325/2021 Sb., o elektronizaci zdravotnictví, nebo registru Orgánů ochrany veřejného zdraví dle platných datových rozhraní jednotlivých registrů pro pracoviště Ústavu hematologie a krevní transfuze. Předmět zakázky dále obsahuje veškeré potřebné licence, aktualizace SW, příslušenství, clo, dopravu, stěhovací a manipulační práce, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy kupujícího a předání dokladů, které se k dodávanému předmětu vztahují a poskytování služeb podpory a údržby celého systému, vše dle podmínek zadávací dokumentace. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Kupní smlouvu na dodávku zařízení a Servisní smlouvu servisní služby.
Interne Kennung: VZ26024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48822000 Computerserver, 48823000 Dateiverwalter, 48821000 Netzwerkserver, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo poptat služby rozšířené podpory dle čl. 3.3 přílohy 1b Servisní smlouvy, a to v rozsahu 90 hodin/ čtvrtletí pro první rok trvání smlouvy a dále v rozsahu 30 hodin/ čtvrtletí v dalších letech trvání smlouvy, a to v celkové hodnotě 1.000.000 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota za tyto služby je zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty zakázky. Požadavek na další služby nesmí nikdy měnit celkovou povahu veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo prodloužit termíny realizace ve všech fázích v případě, že dojde k prodloužení data fyzické realizace projektu ze strany dotačního orgánu, avšak nejdéle o dobu daného prodloužení.