See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie nefrologii w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ lub/i w Poradni Nefrologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie nefrologii w w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ lub/ i w Poradni Nefrologicznej: Pakiet 1: Normalna ordynacja dzienna (od poniedziałku do piątku) w godz. 7.30-15.05; Pakiet 2: Pełnienie dyżurów lekarskich zwykłych (od poniedziałku do piątku) w godz. 15.05-7.30 dnia następnego; Pakiet 3: Pełnienie dyżurów w dni świąteczne oraz dyżurów w dni szczególnie świąteczne (w soboty niedziele i dni ustawowo wolne od pracy) w godz.7.30-7.30 dnia następnego; Pakiet 4: Gotowości na wezwanie Udzielającego zamówienia "dyżur pod telefonem"; Pakiet 5: dyżur łączony z Oddziałem Chorób Wewnętrznych II i Geriatrii, Oddziałem Gastroenterologii; Pakiet 6-świadczenia ambulatoryjne i program lekowy -leczenie niedokrwistości w przebiegu PNN w Poradni Nefrologicznej na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Interne Kennung: WSZ.DAT.SZP.042.1.15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ Pakiet 1:Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ordynacji dziennej
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ordynacji dziennej (od poniedziałku do piątku) w godz. 7.30-15.05 w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ Pakiet 2: Pełnienie dyżurów lekarskich zwykłych.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 2: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza podczas pełnienia dyżurów lekarskich zwykłych (od poniedziałku do piątku) w godz. 15.05-7.30 dnia następnego w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ Pakiet 3: Pełnienie dyżurów lekarskich w dni świąteczne oraz pełnienie dyżurów lekarskich w dni szczególnie świąteczne.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 3: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza podczas pełnienia dyżurów lekarskich w dni świąteczne oraz pełnienia dyżurów lekarskich w dni szczególnie świąteczne ( w soboty, niedziele i święta oraz inne dni ustawowo wolne od pracy) w godz. 7.30-7.30 dnia następnego oraz w godz. 15.05-7.30 w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ.
Interne Kennung: Pakiet 3-Dyżury lekarskie w dni świąteczne oraz dyżury lekarskie w dni szczególnie świąteczne
Los: LOT-0005
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii w Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ Pakiet 4:Pozostawanie w gotowości na wezwanie Udzielającego zamówienia"dyżur pod telefonem"
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 4:Pozostawanie w gotowości na wezwanie Udzielającego zamówienia "dyżur pod telefonem"
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0006
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 5: Dyżur łączony z Oddziałem Chorób Wewnętrznych II i Geriatrii, Oddziałem Gastroenterologii
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 5:Dyżur łączony z Oddziałem Chorób Wewnętrznych II i Geriatrii, Oddziałem Gastroenterologii
Interne Kennung: Pakiet 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
Los: LOT-0007
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 6: Świadczenia ambulatoryjne i program lekowy - leczenie niedokrwistości w przebiegu PNN w Poradni Nefrologicznej
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nefrologii Pakiet 6: Świadczenia ambulatoryjne i programy lekowe-leczenie niedokrwistości w przebiegu PNN w Poradni Nefrologicznej
Interne Kennung: Pakiet 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten