2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De Opdrachtgever heeft het besluit genomen om een Europese openbare Aanbestedingsprocedure te doorlopen, waarbij een Overeenkomst voor de inkoop van Accountantsdiensten wordt gesloten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Overeenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 80.000,- tot € 100.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 2024-230
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 80.000,- tot € 100.000 exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -