2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteampartner Dijkgraaf 2 Duiven
Beschreibung: Alliander NV doorloopt een niet-openbare aanbestedingsprocedure met als doel het sluiten van een bouwteamovereenkomst met één bouwteampartner voor het participeren in de bouwteamfase van het project 'Dijkgraaf 2 Duiven', waarin het gebouw verbouwd wordt tot een nieuw OTAP-lab. De scope van de Opdracht bestaat uit advieswerkzaamheden tijdens de bouwteamfase op het gebied van technische uitvoeringskennis en kostenadvisering op de disciplines bouwkunde, werktuigbouwkundige-, elektrotechnische en datainstallaties. De bouwteamovereenkomst kan leiden tot het sluiten van een aannemingsovereenkomst voor de realisatie van het project.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000