518881-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Izgradnja linijskih objekata aglomeracije Karlovac - Duga Resa
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja linijskih objekata aglomeracije Karlovac - Duga Resa
Beschreibung: Predmet nabave se sastoji od izrade izvedbenih projekta (sve grupe nabave) i građenja komunalnih vodnih građevina za vodoopskrbu i odvodnju otpadnih voda, javnih prometnica i javne rasvjete, infrastrukture distribucije električne energije, distribucijske mreže toplinske energije i elektroničke komunikacijske infrastrukture.
Interne Kennung: EVV-2/2020
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Izgradnja linijskih građevina naselja Drežnik i Hrnetić
Beschreibung: - Izgradnja 11.835 m gravitacijskih kanalizacijskih cjevovoda, 137 m tlačnih kanalizacijskih cjevovoda, izgradnja 4 nove crpne stanice s izvedbom 459 priprema za kućne priključke na sustav odvodnje. - Rekonstrukcija/dogradnja 4.098 m vodoopskrbnih cjevovoda s rekonstrukcijom 210 kućna priključka na vodoopskrbu. - Rekonstrukcija 8.267 m' s rekonstrukcijom 263 kućna priključka na vodoopskrbu. - Obnova cca. 1.730 m2 prometnih površina i 3.140 m2 nogostupa, izvedba 242 m oborinske odvodnje, 2.000 m DTK kanalizacije te postavljanje javne rasvjete na dionici cca 2.550 m u naselju Drežnik.
Interne Kennung: EVV-2/2020-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232151 Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen, 44130000 Abwasserhauptleitungen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232431 Abwasserpumpstation, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45233120 Straßenbauarbeiten