See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi lekarskie w rodzaju podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej w ramach dyżurów lekarskich
Beschreibung: Usługi lekarskie w rodzaju podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej w ramach dyżurów lekarskich
Interne Kennung: 31/DP/06/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001