2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad inwestycjami.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad inwestycjami z podziałem na dwa Pakiety: a) Rozwój błękitno - zielonej infrastruktury dla łagodzenia zmian klimatu na obiektach użyteczności publicznej Powiatu Gostyńskiego; b) Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego.
Interne Kennung: WI.272.2.13/14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad inwestycjami z podziałem na dwa Pakiety: Rozwój błękitno - zielonej infrastruktury dla łagodzenia zmian klimatu na obiektach użyteczności publicznej Powiatu Gostyńskiego;
Interne Kennung: WI.272.2.13/14.2026 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad inwestycjami z podziałem na dwa Pakiety: Rozwój infrastruktury rowerowej w ramach zrównoważonej mobilności na terenie powiatu gostyńskiego.
Interne Kennung: WI.272.2.13/14.2026 - Pakiet nr 2