2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren Bomen en Planten
Beschreibung: Betreft het leveren aanbrengen en onderhouden van Bomen (Perceel 1) en het leveren van Planten (Perceel 2) Perceel 1 Bomen: ca. €210.000/jaar (totaal ca. €1.200.000) Perceel 2 Planten: ca. €90.000/jaar (totaal ca. €500.000) met een totaalwaarde van €1.700.000
Interne Kennung: 2025-B009-Leveren-Bomen-Planten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume, 77211500 Baumpflege, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren Bomen
Beschreibung: Betreft het leveren aanbrengen en onderhouden van Bomen (Perceel 1) Perceel 1 Bomen: ca. €210.000/jaar (totaal ca. €1.200.000)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume, 77211500 Baumpflege, 77341000 Baumschnitt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan 2 keer met 1 jaar worden verlengd
Los: LOT-0002
Titel: Leveren Planten
Beschreibung: Levering van planten Betreft het leveren van planten ca. €90.000/jaar (totaal €500.000)
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 03451100 Setzlinge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 03451100 Setzlinge, 03451300 Sträucher