See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych oraz konserw mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach (mięso gulaszowe 100kg, mięso mielone wołowe 1000kg, wątroba wieprzowa 500kg, głowizna wieprzowa 10000kg, serce wieprzowe 500kg, pieczeń rzymska 3000kg, kiełbasa mielonka woł-wp 3000kg, szynka mielona 3000kg, kiełbasa szynkowa wołowa 2000kg, serdelki woł-wp 6000kg, pasztetowa 6000kg, salceson czarny 3000kg, kaszanka cienka 4000kg, wątrobianka wędzona 6000kg). Dostawy konserw mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach (przysmak śniadaniowy 2500kg, mielonka z boczkiem 2500kg, pasztet drobiowy 2500kg, konserwa mielonka wieprzowa 2500kg). Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny do Zakładu Karnego we Wronkach (schab z kością 150kg, mięso gulaszowe wieprzowe 4000kg, mięso mielone wieprzowe 1000kg, boczek wędzony z żebrami 150kg, parówka cienka 3200kg, mortadela 5500kg, mielonka lunch-meat/blok/ 3200kg, kiełbasa zwyczajna 1500kg, kiełbasa litewska 1500kg, kiełbasa toruńska 1500kg, kiełbasa szynkowa wp. 2000kg, kiełbasa zielonogórska 3000kg, smalec wyborowy 100kg, metka wędzona 6000kg, mortadela z papryką 3000kg, golonka solona w siatce b/s,b/k 1000kg, kiełbasa biała parzona 300kg). Dostawy mięsa drobiowego i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach (kurczaki świeże i mrożone 12000kg, udziec z kurczaka (150g-200g) 500kg, skrzydełka drobiowe 500kg, mięso z uda kurczaka b/k 2000kg,serdelki drobiowe 1000kg, kiełbasa śląska drobiowa 1000kg, kiełbasa szynkowa drobiowa 2000kg, szynka drobiowa -blok 1000kg, mielonka z indyka 1000kg, mielonka firmowa drobiowa 1000kg, pasztetowa drobiowa 3200kg)
Interne Kennung: Ds/6/zp/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15131620 Rinderhackfleisch/Rinderfaschiertes, 15114000 Innereien, 15131134 Blutwürste, 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15113000 Schweinefleisch, 15112000 Geflügel, 15131310 Pastete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach (mięso gulaszowe 100kg, mięso mielone wołowe 1000kg, wątroba wieprzowa 500kg, głowizna wieprzowa 10000kg, serce wieprzowe 500kg, pieczeń rzymska 3000kg, kiełbasa mielonka woł-wp 3000kg, szynka mielona 3000kg, kiełbasa szynkowa wołowa 2000kg, serdelki woł-wp 6000kg, pasztetowa 6000kg, salceson czarny 3000kg, kaszanka cienka 4000kg, wątrobianka wędzona 6000kg). Wymagania organoleptyczne i fizyczne: Poz. 1: zgodnie z PN-A82011/ zał. K/ Poz. 2: zgodnie z PN-A82011/ zał. L/ Poz. 3: zgodnie z PN-86-A-82002 Poz. 4-5: zgodnie z PN-86/A-82004 Poz. 6 zgodnie z PN-A-82011 zał. A –rodzaj wędliny-produkt blokowy średnio rozdrobniony Poz. 7,8: zgodnie z PN-A-82007- rodzaj wędliny –produkt blokowy drobno rozdrobniony Poz. 9: zgodnie z PN-A-82007- rodzaj wędliny – kiełbasa grubo rozdrobniona Poz. 10: zgodnie z PN-A-82007- rodzaj technologiczny-kiełbasa homogenizowana- waga pojedynczej porcji 90- 100 g . Poz. 11: zgodnie z PN-A-82007- wędliny podrobowe – pasztetowe Poz. 12: zgodnie z PN-A-82007- wędliny podrobowe – salcesony Poz. 13: zgodnie z PN-A-82007 wędliny podrobowe – kiszki Poz. 14: zgodnie z PN-A-82007- wędliny podrobowe – pasztetowe Wymagania chemiczne gotowego wyrobu Poz. 8-13: według tablicy nr 6 PN-A82007 Ponadto informujemy, że nazwy poszczególnych kiełbas i innych wędlin ujętych w arkuszu ofertowym przyjęły się na polskim rynku w wyniku długoletniego stosowania BN-84/8014-05 oraz BN-64/8014-04 i w tym rozumieniu zostały podane ich nazwy. Nazwom tym są przypisane rozróżniające je walory smakowe i jakościowe, przy jednoczesnym obowiązku zastosowania Polskich Norm w zakresie cech zewnętrznych, cech na przekroju, smaku i zapachu, cech charakterystycznych oraz wymagań chemicznych. Wymagania dotyczące wędlin: Wszystkie wędliny winny być zapakowane w atmosferze gazów modyfikowanych MAP. Waga opakowań nie może przekraczać masy 5 kg. Poz. 10 i 13 – pojedyncze porcje o wadze 90-100 g. Okres przydatności do spożycia musi wynosić min. 10 dni od daty dostawy. Wędliny bez zawartości mięsa odkostnionego mechanicznie. Wymagania dotyczące mięs: 1.Czystość: mięso czyste, bez śladów jakichkolwiek zanieczyszczeń. 2.Barwa mięsa: jasnoróżowa do czerwonej, dopuszczalne zmatowienie, niedopuszczalny odcień szary lub zielonkawy 3. Barwa tłuszczu: biała z odcieniem kremowym lub lekko różowym. 4. Konsystencja: jędrna i elastyczna. 5.Zapach: swoisty, charakterystyczny dla mięsa świeżego ,bez oznak zaparzenia i i rozpoczynającego się psucia; niedopuszczalny zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy. Poz. 1,2 opakowanie typu vacum. Waga jednostkowa do 5 kg. Okres przydatności do spożycia musi wynosić min. 5 dni od daty dostawy. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać w/w produkty zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegający utracie walorów smakowych i odżywczych. W/w towary nie mogą wykazywać oznak nieświeżości lub zepsucia. Maja być świeże, o dobrym smaku, w zamkniętych i nieuszkodzonych opakowaniach, które posiadają nadrukowaną informację w języku polskim zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi znakowania produktów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15131620 Rinderhackfleisch/Rinderfaschiertes, 15114000 Innereien, 15131134 Blutwürste
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy konserw mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy konserw mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach (przysmak śniadaniowy 2500kg, mielonka z boczkiem 2500kg, pasztet drobiowy 2500kg, konserwa mielonka wieprzowa 2500kg). opakowanie z samootwieraczem Wymagania organoleptyczne i fizyczne: Poz. 1,2,3,4: zgodnie z PN-A-82022:1998/Az1:2000 Poz. 1,2,4- zawartość mięsa minimum 25%
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny do Zakładu Karnego we Wronkach (schab z kością 150kg, mięso gulaszowe wieprzowe 4000kg, mięso mielone wieprzowe 1000kg, boczek wędzony z żebrami 150kg, parówka cienka 3200kg, mortadela 5500kg, mielonka lunch-meat/blok/ 3200kg, kiełbasa zwyczajna 1500kg, kiełbasa litewska 1500kg, kiełbasa toruńska 1500kg, kiełbasa szynkowa wp. 2000kg, kiełbasa zielonogórska 3000kg, smalec wyborowy 100kg, metka wędzona 6000kg, mortadela z papryką 3000kg, golonka solona w siatce b/s,b/k 1000kg, kiełbasa biała parzona 300kg). Wymagania organoleptyczne i fizyczne: Poz. 1: zgodnie z PN-86/A-82002 Poz. 2-3 – zgodnie z PN-A-82011 zał K i L Poz. 4: zgodnie z PN-A-82007-rodzaj technologiczny-boczek wędzony Poz. 5: zgodnie z PN-A-82007/ Poz. 6, 15: zgodnie z PN-A-82007-rodzaj technologiczny-kiełbasa homogenizowana Poz. 7: zgodnie z PN-A-82007- rodzaj wędliny –produkt blokowy drobno rozdrobniony Poz. 8-10: zgodnie z PN-A-82007- rodzaj wędliny – kiełbasa średniorozdrobniona wysokowydajna, waga pojedynczej porcji 100g Poz. 11-12: zgodnie z PN-A-82007 Poz.16.Golonka solona , w siatce , bez skóry, bez kości . Waga pojedynczej porcji 100-120g. Poz.17;zgodnie z PN-A-82007- rodzaj wędliny – kiełbasa średniorozdrobniona Wymagania chemiczne gotowego wyrobu Poz. 7-17: według tablicy nr 6 PN-A82007 Ponadto informujemy, że nazwy poszczególnych kiełbas i innych wędlin ujętych w arkuszu ofertowym przyjęły się na polskim rynku w wyniku długoletniego stosowania BN-84/8014-05 oraz BN-64/8014-04 i w tym rozumieniu zostały podane ich nazwy. Przypisane są im rozróżniające je walory smakowe i jakościowe, przy jednoczesnym obowiązku zastosowania Polskich Norm w zakresie cech zewnętrznych, cech na przekroju, smaku i zapachu, cech charakterystycznych oraz wymagań chemicznych. Wymagania dotyczące wędlin: Wszystkie wędliny winny być zapakowane w atmosferze gazów modyfikowanych MAP. Waga opakowań nie może przekraczać masy 5 kg. Okres przydatności do spożycia musi wynosić min. 10 dni od daty dostawy. Poz. 8-10–pojedyncze porcje o wadze 100 g. Wędliny bez zawartości mięsa odkostnionego mechanicznie. Wymagania dotyczące mięs: 1.Czystość: mięso czyste, bez śladów jakichkolwiek zanieczyszczeń. 2.Barwa mięsa: jasnoróżowa do czerwonej, dopuszczalne zmatowienie, niedopuszczalny odcień szary lub zielonkawy 3. Barwa tłuszczu: biała z odcieniem kremowym lub lekko różowym. 4. Konsystencja: jędrna i elastyczna. 5.Zapach: swoisty, charakterystyczny dla mięsa świeżego, bez oznak zaparzenia i rozpoczynającego się psucia; niedopuszczalny zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy. Poz. 5, 6 opakowanie typu vacum. Waga jednostkowa do 5 kg. Okres przydatności do spożycia musi wynosić min. 5 dni od daty dostawy. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać w/w produkty zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegający utracie walorów smakowych i odżywczych. W/w towary nie mogą wykazywać oznak nieświeżości lub zepsucia. Maja być świeże, o dobrym smaku, w zamkniętych i nieuszkodzonych opakowaniach, które posiadają nadrukowaną informację w języku polskim, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi znakowania produktów.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy mięsa drobiowego i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa drobiowego i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach (kurczaki świeże i mrożone 12000kg, udziec z kurczaka (150g-200g) 500kg, skrzydełka drobiowe 500kg, mięso z uda kurczaka b/k 2000kg,serdelki drobiowe 1000kg, kiełbasa śląska drobiowa 1000kg, kiełbasa szynkowa drobiowa 2000kg, szynka drobiowa -blok 1000kg, mielonka z indyka 1000kg, mielonka firmowa drobiowa 1000kg, pasztetowa drobiowa 3200kg). Wymagania organoleptyczne i fizyczne: Poz. 1: zgodnie z PN-A-86520:1998 Poz. 2,3: zgodnie z PN-A-86524/A1:1998 Poz. 4: zgodnie z PN-92/A-86522 Poz. 5: zgodnie z PN-A-86523:1995 Poz. 6: zgodnie z PN-A-86527:1996 Poz. 7: zgodnie z PN-A-86526:1995- rodzaj wędliny – kiełbasa homogenizowna Poz. 8: zgodnie z PN-A-86526:1995- rodzaj wędliny – kiełbasa średniorozdrobniona Poz. 9,10: zgodnie z PN-A-86526:1995- rodzaj wędliny – kiełbasa grubo rozdrobniona Poz.11- wędlina wysokorozdrobniona. Wymagania chemiczne gotowego wyrobu Poz. 5,6: według PN-A-86526:1995 Ponadto informujemy, że nazwy poszczególnych wędlin ujętych w arkuszu ofertowym przyjęły się na polskim rynku i w tym rozumieniu zostały podane ich nazwy. Przypisane są im rozróżniające je walory smakowe i jakościowe, przy jednoczesnym obowiązku zastosowania Polskich Norm w zakresie cech zewnętrznych, cech na przekroju, smaku i zapachu, cech charakterystycznych oraz wymagań chemicznych. Wszystkie wędliny winny być zapakowane w atmosferze gazów modyfikowanych MAP. Waga opakowań nie może przekraczać masy 5 kg. Okres przydatności do spożycia musi wynosić min. 10 dni od daty dostawy. Poz.2-waga pojedynczej sztuki 150-200 g. Poz. 5 – pojedyncze porcje o wadze 100 g. Wędliny bez zawartości mięsa odkostnionego mechanicznie Wymagania dotyczące mięs: 1.Czystość: mięso czyste, bez śladów jakichkolwiek zanieczyszczeń. 2.Barwa mięsa: jasnoróżowa do czerwonej, dopuszczalne zmatowienie, niedopuszczalny odcień szary lub zielonkawy 3. Barwa tłuszczu: biała z odcieniem kremowym lub lekko różowym. 4. Konsystencja: jędrna i elastyczna. 5.Zapach: swoisty, charakterystyczny dla mięsa świeżego, bez oznak zaparzenia i i rozpoczynającego się psucia; niedopuszczalny zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy. Poz. nr 6 - opakowanie typu vacum. Waga jednostkowa do 5 kg. Okres przydatności do spożycia musi wynosić min. 5 dni od daty dostawy. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać w/w produkty zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegający utracie walorów smakowych i odżywczych. W/w towary nie mogą wykazywać oznak nieświeżości lub zepsucia. Maja być świeże, o dobrym smaku, w zamkniętych i nieuszkodzonych opakowaniach, które posiadają nadrukowaną informację w języku polskim zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi znakowania produktów.
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131310 Pastete